Deals with Gold a megavýpredaj hier pre Xbox 360

Xbox 360

Ktovie, čím to je, že si Microsoft aj na tento týždeň pripravil obrovský výpredaj. V prípade Xboxu 360 dokonca možno hovoriť o megavýpredaji, keďže tu došlo k zlacneniu obrovského množstva titulov práve pre starší Xbox. Čo sa týka kompatibility, tak nie všetky hry v zľave sú kompatibilné s Xboxom One, ale medzi titulmi, ktoré si vychutnáte aj na novom železe, nájdete napríklad South Park: The Stick of Truth alebo Dark Souls, v prípade že by ste sa chceli trochu vynervovať. Osobne si myslím, že si každý príde na svoje a len málokomu sa nebude páčiť nič. Teda pokiaľ už nemáte všetko, čo ste chceli.

Inak prekvapením je, že tento týždeň sa vo výpredaji neobjavilo žiadne DLC do Battlefieldu 4 ani do Battlefieldu Hardline, napriek tomu že to vyzeralo, že EA bude rozdávať DLC-čka každý týždeň. Tak možno budúci týždeň. Čo by ale mohlo zaujať, je 25% zľava na DiRT Rally pre Xbox One, aj keď sám za seba musím povedať, že sa mi retailové balenie, ktorého súčasťou je aj DVD o Colinovi McRae, páči viac. Takisto môže potešiť 35% zľava na Fallout 4, ak ste ešte nemali tú možnosť hrať najnovšiu RPG od Bethesdy.

XBOX ONE

XBOX 360

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia