EA chce, aby bol Mass Effect: Andromeda najlepšou hrou a preto ju kľudne odloží

Mass Effect Andromeda

EA chce, aby bol Mass Effect: Andromeda jednou z najlepších, ak nie najlepšou hrou v histórii firmy. A aby sa tak stalo, EA nemá problém hru opäť odložiť, ak to bude nutné.

Takéto slová vypadli z finančného riaditeľa EA, Blakea Jorgensena, na konferencii UBS Global Technology. Tam sa o Andromede vyjadril v dobrom a nové pokračovanie označil za jednu z najlepších hier, aké kedy videl. Ide podľa neho o naozaj výnimočný produkt, ktorý však ešte nemá pevný dátum vydania. Verí však, že sa hra bude predávať dobre bez ohľadu na dátum vydania. Podľa jeho slov by hra mohla vyjsť zrejme na konci fiškálneho roka 2016 (ktorý končí v marci/březnu) alebo na začiatku ďalšieho. Jednoducho, k vydaniu by malo dôjsť ešte pred E3. Varuje však, že to závisí od toho, kedy bude hra 100% hotová a pripravená pre verejnosť. Ak s ňou EA nebude spokojná, nemá problém ju (znovu) odložiť.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia