The Elder Scrolls Online: Morrowind vás vráti do obľúbenej krajiny, 700 rokov pred pôvodnou hrou

The Elder Scrolls Online Morrowind

Je vidieť, že World of Warcraft definovalo MMO – stále ide o jednu z najhranejších hier sveta a tvorcovia ho stále rozširujú novými datadiskami. A práve takúto kombináciu na seba prevzali mnohé iné MMO záležitosti, ako The Elder Scrolls Online či GTA Online, ktoré by malo dostať plnohodnotnú expanziu už tento rok.

No kým o rozšírení GTA Online nemáme žiadne oficiálne správy, máme tu aspoň oznámenie spojené s The Elder Scrolls Online. Obľúbená MMO a po dlhú dobu jediná TES hra pre Xbox One sa dočká veľmi pekného datadisku – Morrowind. Fanúšikovia TES tak budú môcť opäť vstúpiť na ostrov Vvardenfell, kde ich čaká 30-hodinový hlavný príbeh, nekonečno bočných questov a ďalšie novinky. Hra je v podstate prequelom k The Elder Scrolls III, odohráva sa 700 rokov pred ním. Krajina sa však za tie roky nijak zásadne nezmenila, dostala však nový grafický kabát.

Expanzia Morrowind tiež rozšíri hru o novú classu Warden, čo je v podstate mág so schopnosťami ovládania prírodných síl. Jeho verným priateľom v boji bude bojový medveď a verte, že ten dokáže narobiť poriadnu paseku. Ako warden alebo niektorý z doterajších classov sa rozhodnete pomôcť legendárnemu strážcovi Vivecovi vyriešiť záhadu tajomnej choroby, ktorá postihla svet Vvardenfellu a zachránite ho pred apokalypsou. Aby ste sa mohli vrátiť do Vvardenfellu aj o 700 rokov neskôr v hre z roku 2002.

Morrowind so sebou prinesie aj nový PvP režim Battlegrounds, ktorý prinesie boje troch štvorčlenných tímov v arénach. Hra vychádza v troch edíciách a dostane aj predobjednávkové bonusy:

  • Štandardná edícia – Obsahuje Tamriel Unlimited + Morrowind
  • Upgrade edícia – Iba datadisk Morrowind
  • Collector’s Edition – Okrem štandardnej edície obsahuje 30cm sochu Colossusa (z traileru), denník Naryu’s Journal, mapu, steelbook a predobjednávový bonus Discovery Pack

Predobjednávkový bonus Discovery Pack obsahuje kostým Warden Costume pre všetky classy, herný mazlíček Dwarven War Dog, mapu pokladov, bedničku Dwarven Crown Crate s rôznymi predmetmi s trpaslíčou tématikou a +50% XP na dve hodiny.

The Elder Scrolls Online: Morrowind vychádza 6.6.2017.

The Elder Scrolls Online Morrowind Collector's Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia