Red Dead Redemption 2 si na Scorpiu vychutnáme v natívnom 4K!

Správa, ktorá sa k nám zo zámoria dostala s časovým posunom len teraz (1.4.), je skutočne radostná. Naši priatelia z Windows Central totiž od svojich zdrojov obdržali zoznam prvých hier pre Project Scorpio, ktoré pobežia v natívnom 4K rozlíšení a zrejme aj pri 60fps. Medzi ne patrí aj Red Dead Redemption 2!

V nasledujúcich týždňoch tiež Microsoft plánuje odhaliť Forzu Motorsport 7, ktorá sa zrejme nakoniec nebude volať Forza X ako na únikoch. Forza bude jedným z headlinerov pre Scorpio, pričom bude taktiež bežať v natívnom 4K rozlíšení a podľa zdrojov vyzerá jej grafika úchvatne. Okrem nej však v natívnom 4K rozlíšení pobeží aj Crackdown 3, State of Decay 3 od Microsoftu. Od tretích strán potom Call of Duty, FIFA, Madden, Battlefront II a Red Dead Redemption 2. Hry s dynamickým rozlíšením (na Xbox One menia rozlíšenie od 900p po 1080p), sa dokážu upscalovať až do 2160p (4K) rozlíšenia na Scorpiu bez dodatočného zásahu vývojárov. Je ale možné, že vývojári aktualizujú hry, aby bežali ideálne v natívnom 4K. Jaj, to zas bude patchovania.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

6 komentárov

  1. Danny píše:

    Další april od R* Games ?

  2. Danny píše:

    V tom připadě se těšim na battlefront 2 ?

  3. Danny píše:

    Se přiznám,že 1 dil sem nehrál takže sem s touhle serii mimo ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia