Project Scorpio bude mať aj vlastné exkluzivity, predovšetkým VR

Fallout 4

Project Scorpio bol tento mesiac plne predstavený a my tak už vieme jeho finálne špecifikácie, dokonca sme videli aj prvé prototypy. To pravé orechové si však Microsoft necháva na neskôr, na E3.

Tam okrem konzoly uvidíme aj nové tituly; veď čo by to bolo za launch konzoly bez nových titulov? Asi nič moc. V prípade Scorpia to bude trochu iné, tam Microsoft plánuje kompatibilitu všetkých budúcich hier, najlepšie však budú vyzerať na Scorpiu pri nekompromisnom 4K a 60fps. Čo však bude skutočne exkluzívne na novom Xboxe, budú VR exkluzivity. Keďže virtuálnu realitu podporuje len ono, všetky plánované VR tituly si vychutnáte len na tejto konzole. Zahŕňa to napríklad Fallout 4 VR. Práve o ňom sme mohli počuť v minuloročnom traileri, kde sa vývojári z Bethesdy podelili o svoju túžbu mať konzolu, ktorá má výkon na to, aby vás takmer doslova vtiahla do sveta postapokalyptickej RPG.

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia