Jediné tričko odhalilo názov, hlavnú postavu a rok Assassin’s Creed Origins

Assassins Creed Origins

V uplynulých dňoch sa objavilo viacero „leakov“ spojených s Assassin’s Creed Origins. Ten, ktorému môžeme naozaj veriť, je však spojený s tričkami, ktoré dostali zahraničné médiá od Ubisoftu.

Tieto tričká totiž potvrdili všetko, čo bolo treba vedieť, narozdiel od istého videa, ktoré bolo vydané zhruba v rovnaký čas ako fotka propagačného trička. Údajné video z hry vravelo, že hra sa bude odohrávať v naozaj Starovekom Egypte, niekedy v čase 1350 pred Kristom.

Propagačné tričko však odhaľuje skutočné veci. Hlavnou postavou je egypťan menom Ba-Yek. Na tričku je vyobrazený, takže sme ho už vlastne mohli všetci vidieť. Ďalej sa potvrdzuje názov Origins a špeciálne asasínske logo s Horovým okom v strede. No a aby toho nebolo málo, tak bol potvrdený aj rok, kedy sa hra bude odohrávať. Je to v roku 49 pred našim letopočtom. Čo znie oveľa pravepodobnejšie, keďže 1300 rokov predtým sa ani nechýrovalo o nejakých templároch a asasínoch.

Assassin's Creed Origins 49BCE

via ComicBook.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?