The Elder Scrolls Online spojí na Xbox One X to najlepšie z PS4 Pro verzie

The Elder Scrolls Online Morrowind

Ďalšou hrou, ktorú si hráči už onedlho vychutnajú v 4K rozlíšení, budú The Elder Scrolls Online. Len nedávno sa hra dočkala veľkého datadisku Morrowind a onedlho ju čaká update, ktorý pripraví pôdu pre Xbox One X.

Štúdio Zenimax Online už stihlo k tejto verzii potvrdiť rozlíšenie, framerate a dokonca nejaké vychytávky. V princípe bude táto verzia kombinovať to najlepšie z možností, ktoré ponúka PS4 Pro samostatne. Tam majú totiž hráči na výber z dvoch grafických nastavení.

  • Prvou možnosťou je, že ich hra pobeží v natívnom 4K 30fps.
  • Druhou možnosťou je, že hra pobeží v 1080p s lepšími vizuálnymi efektami. Presnejšie odrazy vody, tiene a zatienenie okolím (ambient oclussion)

Na Xbox One X ale hra pobeží v natívnom 4K pri 30fpss vylepšenými vizuálnymi efektami. Inak povedané, bude to najlepšia konzolová verzia hry, ktorá bude dostupná na trhu. Vo vzduchu však visí aj otáznik nad 60fps framerate. Štúdio totiž momentálne počíta s 30fps, no je otvorené možnostiam. Hra taktiež podporuje HDR.

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by sa ti mohlo páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *