Xbox aplikácia na Android prináša chatové bubliny!

Xbox App Galaxy S8

Používate Xbox aplikáciu na svojom mobile? Je to celkom fajn miesto na nakupovanie hier a redeemovanie kľúčov, prípadne sa dá použiť ako diaľkové ovládanie pre Xbox, ak nechcete vybíjať batérie svojho ovládača, keď zrovna jediné, čo chcete, je pozrieť si novú epizódu El Chapo na Netflixe.

Xbox aplikácia na mobil však obdržala aktualizáciu, ktorá priniesla jednu skvelú funkcionalitu. Pamätáte, ako, keď vám prišla správa, ste museli zapnúť aplikáciu, počkať, než sa prihlási a prekliknúť sa do sekcie správ? Už nikdy viac.

Microsoft totiž pridal jednu úžasnú funkciu – chatové bubliny. Takže teraz sa vám správy z Xboxu objavia priamo na ploche alebo v aplikácii, ktorú máte otvorenú. Je to vlastne rovnaká funkcia, akú má Facebook Messenger, avšak s jedným rozdielom. Nezamŕza.

Možno by však chcelo trochu zapracovať na optimalizácii, keďže je tu dlhšia odozva. Zároveň to však znamená, že je aplikácia odteraz spustená na pozadí, čo môže mať dopad na spotrebu. Zároveň to však odstraňuje dlhú čakaciu dobu, čo mne osobne šmakuje viac, než pár ušetrených %.

Funkcia je defaultne zapnutá, no v prípade, že sa vám nezapla, viete si ju aktivovať v nastaveniach aplikácie – Chat Bubbles.

Xbox App Chat Bubbles

Xbox
Xbox
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia