Killing Floor 2 dorazí na Xbox One s exkluzívnym obsahom

Killing Floor začalo svoju púť už pred 7 rokmi a v tom čase prinieslo niekoľko levelov priamo importovaných z Portalu a ďalších hier z dielne Valve. Vzhľadom k tomu, že išlo o Source mód, to nebolo také prekvapenie. Čo už ale prekvapením bolo, je úspech titulu, ktorý má už druhý diel.

Killing Floor 2 totiž minulý rok vyšiel na PC a PlayStation 4. Teraz však hra dostala zelenú a xboxeri sa majú na čo tešiť. Nielen, že Killing Floor 2 vyjde na Xbox One, ale dokonca ponúkne exkluzívny obsah. A to nie je všetko – všetky doterajšie DLC sú súčasťou balenia.

Verzia na Xbox One tak ponúkne hráčom kompletný zážitok, čo zahŕňa aj trojicu veľkých DLC – The Tropical Bash, The Descent a The Summer Sideshow. Ďalej je súčasťou mapa Tragic Kingdom a režim Weekly Outbreak.

Potom je na rade exkluzívny obsah. K nemu patrí Freezethrower pre Survival Perk. Táto zbraň strieka po zombíkoch tekutý dusík a spraví presne to, čo táto látka robí na jedničku: Zmrazí ich k absolútnej nule. Novinkou je aj 8 špeciálnych skinov zbraní, ako aj nová uniforma Wasteland Armour s 5 skinmi.

Hra vychádza už 29. augusta/srpna za 40€ na Xbox One. Už teraz má prisľúbenú podporu pre Xbox One X, kde ponúkne hneď  v deň vydania 4K zážitok.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia