Takto sa Sony pripravilo na vydanie Xbox One X

Horizon Zero Dawn The Frozen Wilds

7. november/listopad je dátumom, kedy sa na trh dostane nová konzola Xbox One X a jej launch sprevádzajú tri hry – Crackdown 3, Super Lucky’s Tale a Middle-Earth: Shadow of War. A prekvapivo aj nová expanzia od Sony.

Sony totiž oznámilo, že príbehovú expanziu Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds vydá v rovnaký deň, kedy Microsoft vydá svoju novú konzolu. V novej expanzii sa hráči vydajú na sever do zasneženej a zľadovatelej divočiny, kde na hrdinku Aloy čaká nové dobrodružstvo a boj o prežitie v neúprosných podmienkach.

Expanzia bola predstavená na E3, zatiaľ bez bližšieho dátumu. Teraz sa však zdá, že expanzia pre jednu z najpopulárnejších (ak nie najpopulárnejšiu) PS4 exkluzivitu vyjde v rovnaký deň ako dve AAA hry, jedna AA hra a nakoniec jedna 4K konzola. Jedna s možnosťou renderovať hry v skutočnom 4K.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    Sony je už s takýmto prístupom trápne. Nevedia už koho ohovárať, znevažovať. Sony je najhoršia firma!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia