Ako nájsť hru s podporou Xbox One X? Nový update ti to umožní

Xbox One X Icons – HDR 4K Enhanced

Pri vyše 1300 hrách, ktoré vyšli na Xbox One, a blížiacom sa vydaní Xbox One X, je trochu problém zistiť, ktorá hra podporuje vylepšenia novej konzoly. Microsoft sa na to ale našťastie pripravil a jesenný update systému prinesie užitočný filter.

S ním už nebude problém nájsť vo svojej knižnici hru, ktorá ponúka niektoré z vylepšení na Xbox One S alebo Xbox One X. Trojica možností totiž umožní zobraziť len tie hry, ktoré podporujú buď 4K alebo HDR alebo sú vylepšené pre One X.

Užívatelia ho nájdu v sekcii My Games & Apps, kde sa nachádza už teraz. Dnes však umožňuje len filtrovať hry z Xboxu 360, hoci HDR podporuje viacero hier už teraz na Xboxe One S. Aktualizovanú funkciu tak ocenia najmä užívatelia, ktorí používajú väčšie úložiská a majú stiahnuté alebo zakúpené desiatky až stovky hier.

Vylepšená funkcia je dostupná už teraz pre testerov v Alpha Ring kruhu.

Xbox 4K HDR Filters

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia ochrany súkromia

Zrušiť účet?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?