Tento týždeň na nás čaká skromná ponuka Deals with Gold s neobvyklými hviezdami

Cabela African Adventures
Začal sa nový týždeň a tentoraz nás Microsoft naozaj prekvapil. Nové Deals with Gold síce sú, ale sú… hmmm, veľmi skromné.

Skromné sú čo sa počtu zliav týka. Na druhú stranu ale poteší, že sú v zľave konečne také tituly, na ktoré sa po ostatné týždne nedostalo, a tak si môžete napríklad so 60% zľavou kúpiť eSports fenomén Trackmania Turbo, ktorý je zároveň jediným dielom pre Xbox One.

V zľave je aj Sleeping Dogs: Definitive Edition remaster rovnomennej hry, ktorá je vlastne premenovanou verziou True Crime: Hong Kong od Activisionu. Ten totiž hru oznámil, neskôr zrušil a neskôr sa vývoja chopilo Square Enix. V zľave je tiež megakolekcia hier Mega Man: Legacy Collection, rozdelená na dve časti. Ako už názov napovedá, je to zbierka obľúbených hier od Atari. A samozrejme pekným potešením je pokračujúca zľava na gaučovú multiplayerovku Monopoly Plus až pre štyroch hráčov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by ťa mohlo zaujať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nastavenia súkromia