Crackdown prichádza na Xbox One s podporou 4K!

Xbox 360 Enhanced
Microsoft dnes už tradične obohatil ponuku spätnej kompatibility o nové tituly. Respektíve len o jeden, no súčasne aktualizoval ďalšie tri o podporu Xbox One X. Čo dokopy znamená, že výkon 4K konzoly sa prejaví na ďalších štyroch hrách.

Najväčšou novinkou zo zoznamu je Crackdown, ktorý vyšiel v roku 2007 a to dokonca s českým dabingom. Či však tento dabing funguje aj na Xbox One, musíme overiť. Na druhú stranu, aj keby nie, stále je tu nádej na titulky ako v prípade Fable. Hovoriac o tejto sérii, Fable Anniversary je ďalším titulom, ktorý dostal podporu 4K. Súčasne s ním aj Forza Horizon a Zaklínač 2, ktorý je tak druhou hrou v sérii s podporou výkonnej konzoly.

Za zmienku tiež stojí novinka. Spätne kompatibilné hry s podporou Xbox 360 umožňujú teraz hráčom nastaviť, či si želajú skôr uprednostniť grafiku alebo výkon. K funkcii sa dá dostať cez dashboard (podržaním tlačidiel Guide a Start) v sekcii Settings. Major Nelson tiež oznámil, že hráči na Xbox One odohrali celkovo 840 miliónov hodín hier z Xbox 360.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Tiež by sa ti mohlo páčiť...

1 komentár

  1. StriderCZ píše:

    Na druhého zaklínače jsem zvědavý…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *