Forza Motorsport 7 je už dostupná na predobjednávku cez Xbox Store

Forza Motorsport 7

Microsoft už sprístupnil predobjednávkovú stránku Forzy Motorsport 7 a hru si tak môžete predobjednať digitálne na Xbox One a Windows 10 s podporou pre Play Anywhere.

Celkovo sú k dispozícii tri edície hry, ktoré sa líšia ako cenou, tak obsahom. Základná edícia hry stojí 69,99€ a dostanete k nej aj predobjednávkový bonus v podobe bonusových vozidiel. Čo je to zač, sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch. Už teraz ale vieme, že hra ponúkne cez 700 vozidiel, 30 lokalít s 200 variáciami tratí a veľa ďalšieho.

Ďalej je k dispozícii Deluxe edícia, ktorá stojí 89,99€ a ponúka predobjednávkový bonus, Day One Car Pack balíček áut a ešte VIP členstvo, ktoré ponúkne exkluzívne bonusové autá, mody, driver gear, 100% CR bonus a ďalšie vychytávky. Viac sa o tomto dozvieme v nasledujúcich týždňoch, kedy začnú Turn 10 zároveň odhaľovať rozsiahly vozový park hry. Už teraz je potvrdených vyše 700 vozidiel.

Nakoniec to zavŕšila Ultimate edícia, ktorá ponúka všetko, čo som uviedol vyššie a k tomu aj Car Pass. Ten zabezpečí prístup k šiestim balíčkom áut, ktoré budú vydávané na mesačnej báze. Každý balíček potom obsahuje 7 áut, takže dokopy obsahuje prístup k 42 autám, ktoré vyjdú po vydaní hry.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *