F1 2018 ohlásená, prinesie viac klasiky a prehĺbi zážitok z kariéry

F1 2018
Codemasters v spolupráci s vydavateľom Koch Media oznámili to, na čo sa fanúšikovia závodných hier tešia každý rok. Presne tak, Codies predstavujú F1 2018.

Ohlásenie hry prichádza oproti minulému roku celkom skoro, ale vývojári na to mohli mať dôvod. Už predošlý ročník načal tému histórie F1 a zdá sa, že tento krok potešil mnohých hráčov. Franšízový riaditeľ Paul Jeal z Codemasters potvrdil, že F1 2018 prinesie ešte viac historických monopostov, pri ktorých výbere vypočuli priania fanúšikov. Okrem toho môžeme očakávať, že hra prinesie hlbší zážitok z kariéry, do ktorej sa tiež vráti jedna veľmi obľúbená funkcia. Už samozrejmosťou bude prítomnosť oficiálnych tímov, jazdcov a okruhov zo sezóny 2018.

Za zmienku stojí, že vývojári zverejnili len nové logo hry. V tejto chvíli nie sú z hry dostupné žiadne screenshoty, nevyšiel žiaden trailer ani nič viac. To všetko ale vývojári plánujú napraviť pred oficiálnym vydaním hry na Xbox One, PS4 a PC 24. augusta/srpna. Presne vo víkend, počas ktorého sa koná Veľká cena Belgicka na okruhu Spa-Francorchamps.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *