Black Desert Online spúšťa predobjednávky a odhaľuje edície

Black Desert Online
Po relatívnom tichu a zmeškanom vydaní v roku 2018 štúdio Pearl Abyss spustilo predobjednávky pre MMORPG Black Desert Online.

Black Desert Online sa dá predobjednať už teraz a to hneď v troch edíciách, ktoré sa pohybujú cenami v rozsahu od 30€ do 100€. Hra ako taká vo svojej plnej edícii vychádza 4. marca/března 2019. Pri predobjednávke ale dostanete prednostný prístup s bonusmi, ktoré sa dajú použiť už pár dní pred vydaním.

Štandardná edícia

Štandardná edícia hry je dostupná v Store za 30€ a ponúka 24-hodinový skorý prístup, Value Pack na 30 dní, 500 Perlí a pri predobjednávke aj zvieratko – Nemeckého ovčiaka.

Black Desert - Standard Edition (Pre-order)
Black Desert - Standard Edition (Pre-order)
Developer: Pearl Abyss
Price: unknown
Deluxe edícia

Deluxe edícia je dostupná za 50€ a ponúkne Value Pack na 60 dní, Nemeckého ovčiaka, koňa 3. úrovne, brnenie na koňa Trina Knight a 1000 Perlí. Rovnako tak zahŕňa 48-hodinový skorý prístup.

Black Desert - Deluxe Edition (Pre-order)
Black Desert - Deluxe Edition (Pre-order)
Developer: Pearl Abyss
Price: unknown
Ultimate edícia

Ponuku zavŕši Ultimate edícia hry za 100€. Tá ponúkne Value Pack až na 90 dní a hneď niekoľko bonusov dostupných či už v rámci predobjednávky alebo mimo nej. Medzi trvalými bonusmi sú biely kôň 5. úrovne, brnenie na koňa Trina Knight, sada vagónov Trina Knight Wagon. Taktiež 10EXP pre Combat a Life Skills, koňskú flautu. Hráči sa tiež môžu radovať z 3000 Perlí na úvod a pri predobjednávke aj dvojicu petov, Nemeckého ovčiaka a Young Fogana 2. úrovne a 72-hodinový skorý prístup.

Black Desert - Ultimate Edition (Pre-order)
Black Desert - Ultimate Edition (Pre-order)
Developer: Pearl Abyss
Price: unknown

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *