Koronavírus: Minecraft Dungeons a Wasteland 3 odložené

Minecraft Dungeons

Microsoft dnes okrem novej ponuky Games with Gold oznámil odklad dvojice hier, ktoré mali vyjsť už v nasledujúcich mesiacoch. Reč je v prvom rade o Minecraft Dungeons, ktoré malo vyjsť koncom apríla/dubna.

Mojang na Twitteri potvrdil, že Minecraft Dungeons vyjde 26. mája/května na PC, Xbox One, PS4 a Nintendo Switch. Hra mala vyjsť pôvodne na Nintendo 3DS ako titul, ktorý by bol inšpirovaný Minecraftom a zároveň vhodný pre tento handheld. Nakoniec sa ale hra zmenila natoľko, že vymenila platformu a začala sa viac orientovať na co-op pre štyroch.

Ako táto kockatá diablovka vyzerá dnes, môžete vidieť v čerstvo vydaných gameplayoch z uzavretej bety, ktorá prebieha v týchto dňoch a prístup do nich dostali aj youtuberi.

Ďalšou hrou od Xbox Game Studios, ktorá bola odložená, je Wasteland 3 od štúdia inXile Entertainment. Oznam o odklade hry prichádza taktiež cez Twitter, kde štúdio oznámilo posunutie dátumu o celé tri mesiace. Hra mala vyjsť pôvodne 19. mája/května 2020, po novom však Wasteland 3 vyjde až 28. augusta/srpna 2020. Odklad platí pre všetky tri platformy: Windows PC, Xbox One a PlayStation 4. Dôvodom je aj v tomto prípade, že vývojári sú nútení pracovať z domu kvôli pandémii COVID-19.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *