Oktoberfest a.k.a. Veľký výpredaj Deals with Gold

Deals with Gold Oktoberfest

Dnes tu máme ďalšie zľavy a tentoraz ich je veľmi veľa. Aj keď je pravda, že zhruba 70% z nich pre Xbox One sú zľavy na rôzne balíčky skladieb pre Rocksmith 2014 a až potom nastupujú iné hry.

V ponuke zliav nájdeme hlavne závody a dodatky k nim, pričom medzi zlavnenými titulmi možnon nájsť Forzu Horizon 2, Forzu 5 a Need for Speed. Do zľavy sa dostali aj ďalšie hry od EA , menovite Star Wars Battlefront, Unravel a… A to je asi všetko. No ale netreba zúfať, aspoň ak máte Xbox 360. Tam sa totiž dostalo do výpredaja veľké množstvo hier, z ktorých niektoré sú spätne kompatibilné, iné zas nie. Každopádne, je tu ešte jeden posledný výpredaj pôvodnej Forzy Horizon predtým, ako ju Microsoft stiahne z Xbox Live Marketplace.

Osobne ešte premýšľam, či sem spomenúť všetky tie zľavy pre Rocksmith alebo nie. Ale zas, zľava sa týka všetkých dodatkov pre túto hru a na všetky bola uvalená 30% zľava, čiže myslím, že nie je treba sa tomu priveľmi venovať. Tak teda v skratke – individuálne songy za 2,09€, packy za 8,39€. A jedna pesnička, ktorá by mohla stáť za to, ak sa tešíte na Battlefield 1, je tam Seven Nation Army od The White Stripes. Alebo System of a Down alebo Zombie od Cranberries alebo klasika Hold The Line od Toto (poznáte zo San Andreas). No proste, prídete si na svoje.

XBOX ONE

XBOX 360

Pozn.: Autorom pôvodnej fotografie je Europalace.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *