Soundtrack z Halo Wars 2 sa dočkal vinylovej edície

Halo Wars 2
To, že má Halo skvelý soundtrack, je známe každému xboxerovi. Čo je ale celkom škoda, je absencia soundtrackov v špeciálnych edíciách týchto hier, čo si tvorcovia poslednej časti zjavne uvedomili. Do predaja sa totiž dostal Halo Wars 2 vinyl set.

Sada dvoch vinylových platní sa dostala do predaja bez väčších fanfár. Amazon ju však začal predávať za 35 dolárov a poslucháči si tak budú môcť vypočuť soundtrack v špičkovej kvalite, za predpokladu že tvorcovia využili schopnosti platne naplno. Sada ponúka všetkých 28 skladieb z pôvodnej hry, ktoré skomponovali Gordy Haab, Brian Trifon a Brian Lee White. A keď už sme pri menách, tak obal od platní ponúka artwork Atrioxa. A ako doplnok bude k dispozícii soundtrack z expanzie Awakening the Nightmare. Žiaľ, len v digitálnej podobe, a za 10 dolárov.

Halo Wars 2 Soundtrack Vinyl

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *