Crossy Road Update 4.5

Crossy Road Update 4.5

Crossy Road je obľúbená mobilná hra, v ktorej hráči ovládajú zvieratká, ktoré sa snažia prejsť cez cestu bez toho, aby ich zrazilo auto. Hra bola nedávno aktualizovaná na verziu 4.5, ktorá prináša niekoľko nových funkcií, vrátane rýchlejšieho tempa a mnohých easter eggov.

Jedným z najvýznamnejších zmien v aktualizácii 4.5 je rýchlejšie tempo hry. To robí hru náročnejšou a zábavnejšou, pretože hráči musia byť rýchlejší a presnejší pri ovládaní svojich zvieratiek.

Ďalšou významnou zmenou v aktualizácii 4.5 je pridanie mnohých easter eggov. Easter eggy sú skryté prvky, ktoré možno nájsť v hre a zvyčajne sa odvolávajú na iné populárne kultúrne fenomény. Niektoré z easter eggov, ktoré možno nájsť v aktualizácii 4.5, zahŕňajú Mimoňov, Shreka a Pikachu.

Celkovo je aktualizácia 4.5 pre Crossy Road pozitívnou zmenou. Rýchlejšie tempo hry ju robí náročnejšou a zábavnejšou a pridanie easter eggov pridáva hre ďalší prvok objavovania. Ak ste fanúšikom Crossy Road, určite by ste si mali pozrieť aktualizáciu 4.5.

Tu je niekoľko ďalších podrobností o aktualizácii 4.5:

  • Rýchlejšie tempo hry.
  • Pridanie mnohých easter eggov.
  • Vylepšené grafika a zvuková kvalita.
  • Oprava chýb a vylepšenie stability.

Ak máte radi Crossy Road, určite by ste si mali pozrieť aktualizáciu 4.5. Je to skvelý spôsob, ako si užiť novú zábavu a objavovať nové veci v hre.

Matty

BOMBA!!! Kontakt na mna na discorde: bombavskolke

Jeden komentár

  1. Mattysek#0001 píše:

    Milujem tuto prácu xd

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *