Hello Neighbor dorazilo na Xbox One so slovenskými titulkami!

Nestáva sa, že by hry na Xbox One vyšli so slovenskými titulkami a tak, keď sa niečo také udeje, je to veľké prekvapenie. Ale zdá sa, že po vydaní Super Lucky’s Tale už nepôjde o takú raritu.

Tento týždeň totiž na Xbox One vyšla hra Hello Neighbor, ktorá debutovala pred časom v Steam Early Access programe a zakrátko sa stala hitom vďaka svojmu unikátnemu gameplayu, ktorý kombinuje klasiku Neighbours from Hell s prvkami hororoviek typu Amnesia.

Hello Neighbor SK titulky

V hre totiž hráte za zvedavého občana, ktorý chce zistiť, aké tajomstvo skrýva jeho podivne sa chovajúci sused z domu oproti. Ten je však až paranoidne ostražitý a podľa toho sa v jeho blízkom okolí nachádza množstvo nástrah, ktorým je najlepšie sa vyhnúť, lebo vás len zbytočne prezradia a pokazia váš postup. O susedovo správanie a rozloženie nástrah sa stará pokročilá umelá inteligencia, ktorá vníma hráčovu logiku a podľa toho sa prispôsobuje.

Hello Neighbor
Hello Neighbor
Developer: tinyBuild
Price: 29,99 €

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. KoubecX píše:

    A v češtině to není? 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *