Microsoft ponúka osobného sluhu, aby ste mali viac času na Xbox

Xbox Butler
Poznáte ten pocit, keď musíte pozastaviť hru, pretože vám niekto z rodiny prikáže umyť riad, povysávať alebo vyvenčiť psa? Pri troche šťastia už nemusíte. Microsoft totiž ponúka osobného sluhu, ktorý bude plniť väčšinu úloh za vás, aby ste mohli tráviť viac času hraním.

Microsoft sa pri tomto marketingovom úlete spojil s agentúrou Marvelous a organizujú súťaž, pri ktorej majú záujemcovia čas do 30. novembra/listopadu, aby vyplnili formulár a požiadali tak o svojho sluhu. Microsoft, respektíve agentúra Marvelous, plánuje kontaktovať sluhu o pár dní neskôr, a to už 8. decembra/listopadu. Teda v čase vydania ultimátnej kolekcie Dead Rising 4 pre PC a PS4. Hra bude pritom už rok dostupná pre Xbox One.

Osobný sluha, volajme ho Alfréd, vie plniť niekoľko úloh týkajúcich sa starania sa o domácnosť. Mimo iného to zahŕňa umývanie okien, riadu a podlahy, upratovanie, pranie špinavého oblečenia, hľadanie vhodného oblečenia, upratovanie postelí, prechádzku so psom, utieranie prachu, vyzdvihovanie jedla a hranie v co-ope. Zaujímavá akcia platí však len v severských krajinách, teda v Dánsku, Švédsku, Nórsku a Fínsku.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *