[1. Apríl] Ubisoft je špinavý PROTISLOVANSKÝ živel, odstraňuje Slovensko z hier


Spoločnosť Ubisoft, vydavateľ populárnych hier ako Assassin’s Creed alebo Far Cry (o ktorom si čoskoro povieme!) si zarobil na pekný prúser. Naši nezávislí investigatívni žurnalisti Slobodného ovládača odhalili jeho sprisahanie voči Slovenskej republike.

Ako ste sa mohli dočítať v našej recenzii, v hre Steep: Road to the Olympics NIE JE MOŽNÉ hrať za slovenskú reprezentáciu. Dôvod je zrejme pre zníženie národného sebavedomia, ktoré SAMOZREJME vedie ku horším športovým výsledkom v skutočnom živote. V hre nenájdete ABSOLÚTNE ŽIADNU slovenskú vlajku jak v tabuľkách, tak ani medzi fanúšikmi. Skrátka Slovensko pre tohtoročnú olympiádu vraj neexistuje. Chudák Nastenka.

Hovoríte si, že Ubisoft skrátka na Slovensko zabudol? Nebol čas nás doplniť do hry? Nie sme pre francúzsku, islamom zavšivenú, firmu zaujímavý trh?

NENECHAJTE SA OKLAMAŤ!

E3 2017 Official World Premiere Trailer videu sme našli veľmi zaujímavý fakt. Pretočte si video na 0:39 a zrazu to všetko začne dávať zmysel.

Slovensko odstránené zo Steep Road to the Olympics

Slovensko odstránené zo Steep Road to the Olympics

Všetkým fašistickou EU zmanipulovaným individuám môžte tento nezvratný dôkaz poslať aj s linkom na trailer, ktorý je mimochodom na oficiálnom Ubisoft North America (zase tí Američania, náhoda? haha, určite) channely.

Všimnite si, ako nás otrocky zdieraní programatóri Steepu ešte pekne v pôvodnej hre nazvali. SLOvania. Samozrejme iba dokým neprišiel západný diktát. Od toho momentu sa celkovo textúra Slovenskej vlajky ZÁHADNE vytratila zo súborov hry.

Že je zo strany Ubisoftu sprisahanie voči našej krajine nevyvrátiteľné svedčí aj fakt, že sa Slovensko predsalen objavilo v jednej z jeho hier. Ale samozrejme, je v tom háčik.

Far Cry Primal

Far Cry Primal je hra zasadená do dávnej doby odohrávajúca na Slovensku. Potvrdili to aj mainstreamové média ako Sector a Refresher. Je zjavné, že cieľom Ubisoftu je svetu odprezentovať nás ako zaostalú krajinu. Nie len, aby nám protislovanské prostitútky z EU, USA a ISS znižovali rešpekt a našu hrdosť, no je za tým aj druhý dôvod.

Konkrétne prostredie krajiny Oros je prakticky Slovensko. Teda Slovensko v prehistorickom období, keďže práve tadiaľto z Afriky popri rieke Dunaj mierila hlavná emigračná vlna.Sector.sk

TO SI ROBIA SRANDU?!

Je nepriestreľné, že imigráciou zaplavené Francúzsko, odkiaľ NÁHODOU pochádza Ubisoft, je spolčené so Sorosovým plánom nahnať na Slovensko vlny imigrantov. OPAKUJEME – VLNY IMIGRANTOV. Samozrejme, ak si budú zaostalí africkí imigranti myslieť, že Slovensko vyzerá ako v treťohorách, sadnú na prvý imigračný trajekt a vystúpia nám priamo na Dunaji.

Pozornému oku neušiel ani názov krajiny (S)Oros, z citátu Savera zo Sectoru. To, že Ubi odstránilo jediné písmenko, len aby nám elitársky ukázalo, kto je tu pánom si už domyslíte sami. MY TO TAK ALE NENECHÁME!

Vyzývame vás preto, prídťe s nami protestovať proti tomuto

  • znevažovaniu slovenskej kultúry,
  • znižovaniu športových výsledkov našich reprezentatov,
  • zmizíkovanie Slovenskej republiky z (inak skvelých) videohier,
  • zaplavovaniu čistého Slovenska vlnami imigrantov.

Príďte na protest MASOVÝ PROTEST PROTI PROTISLOVANSKÉMU UBISOFTU a spoločne urobíme zo seba prakokotov.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    niekto je tu afektovany!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *