Wolfenstein II: The New Colossus dostane retro zberateľskú edíciu

Wolfenstein II The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus prekvapuje každým dňom. Najprv tým, že ho Bethesda predstavila, potom tým, že hra pobúrila neonacistov (o tom neskôr) a dnes ukazuje retro zberateľskú edíciu.

Hlavnou výsadou zberateľskej edície je 30cm akčná figúrka Blazkowicza. Z dôvodov okupácie sa volá Elite Hans: Terror-Billy.

Wolfenstein II: The New Colossus Collector's Edition

Blazkowicz sa dá všelijak upravovať, pretože v balení nájdete niekoľko zbraní, ktoré mu môžete dať do ruky: Maschinenpistole, Laserkraftwerk, Dieselkraftwerk, sekeru Kriegsbeil a Shockhammer X. Plus mu môžete vymeniť jeho „obávanú“ žltú vestu za hnedú bomberu, ktorú nosil v predošlej časti.

100-dolárová zberateľská edícia tiež obsahuje tematický steelbook, príručku a plagát superhrdinov Blitzmensch. Len pripomíname, že Wolfenstein II: The New Colossus vychádza 27. októbra/října na Xbox One, PC a PS4.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *