Wolfenstein: Youngblood si robí srandu z Donalda Trumpa

Wolfenstein Youngblood

Wolfenstein: Youngblood ponúka hŕstku otvorených svetov a práve v nich nájdete množstvo collectiblov, ktoré vám pomôžu docieliť 100% kompletizáciu hry.

Významnejšími collectiblami sú diskety, ktoré vám v mnohých prípadoch odhalia kódy na odomknutie rôznych trezorov a dverí v rôznych lokalitách Neu Paris. Sem-tam však nájdete v disketách obsah, ktorý s príbehom hry príliš nesúvisí, dopĺňajú tak len svet a sem-tam môžu pobaviť. Napríklad tá, ktorú poslalo vydavateľstvo Aryan House Publishing istému spisovateľovi, p. Trittenovi.

Vydavateľ Trittenovi vytýka, že príbeh jeho hry je príliš zlý na to, aby mohol byť pravdivý. Hovorí príbeh o jednoduchom, neinteligentnom, nekompetentnom podvodníkovi, ktorý sa stal Vodcom a ohraničil Ríšu obrovským múrom. Podľa vydavateľa je hrdina knihy taký zlý, že by nemal dokázať viac, než umývať toalety.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *