Wolfenstein: The Old Blood prinesie zombie

Wolfenstein The Old Blood

Pokiaľ sa vám páčil minuloročný Wolfenstein: The New Order, potom si už môžete začať pripravovať svoje peňaženky. Tento rok totiž vychádza príbehový datadisk Wolfenstein: The Old Blood, ktorý nám odhalí, čo predchádzalo udalostiam z predošlého dielu, ktorý bol podľa nás naozaj skvelý. Tentoraz sa presúvame späť do roku 1946, čiže do čias, kedy sa vo svete Wolfensteinu ešte stále bojuje 2. svetová vojna a Hitler je stále pri moci nad Európou. V hre sa (ako inak) vžijeme do role B.J. Blazkowicza a pokúsime sa zvrátiť udalosti v dvoch častiach za sebou.

V prvej časti, ktorá nesie názov Rudi Jäger and the Den of Wolves, sa Blazkowicz dostane do hradu Wolfenstein a pokúsi sa tu získať koordináty sídla Deathsheada. Bude sa však pritom musieť vysporiadať s väzenskou strážou, ako aj so šialeným strážcovi Rudimu Jägerovi. Táto kapitola sa nesie v duchu predošlého dielu, zatiaľ čo druhá kapitola hry bude o niečo klasickejšia a ako bonus nás tu čakajú zombie nacisti. Tí obživli vďaka Helge von Schabbs, ktorá ako archeologička vypustí temnú silu na tento svet.

Wolfenstein: The Old Blood vychádza 5. mája a bude stáť 20€

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *