Final Fantasy XV a nový Wolfík už sú dostupné v Game Passe

Xbox Game Pass Wolfenstein Final Fantasy

Microsoft tento týždeň oznámil a rovno vydal dva nové prírastky do ponuky Xbox Game Pass. Jednou z noviniek je aj jedna z tých najväčších a najdlhších hier generácie, ktorá mala pôvodne vyjsť ešte na staré konzoly.

Reč je o Final Fantasy XV: Royal Edition, o najnovšom pokračovaní japonskej RPG a to rovno so všetkými DLC okrem multiplayerového režimu Comrades, ktorý už bol medzičasom vypnutý. Znamená to ale tiež, že časť achievementov nebude nikdy odomknuteľná vo verzii pre Xbox One. Služba je však naďalej dostupná na PC, kde si hráči môžu odomknúť spomínané achievementy.

Ďalším prírastkom v pounke je Wolfenstein: Youngblood, nie veľmi podarené pokračovanie krváku, v ktorom zabíjate zombie. Tentoraz hráte v sérii za BJ-ove dcéry v cyberpunkovo pôsobiacom Paríži, kde mal údajne Blazkowicz zmiznúť, ale či sa tento experimentálny titul dočká pokračovania, je otázne. Recenzie boli priemerné a to platí aj o tej našej. Potešujúce je, že hra je dostupná odteraz v Game Passe pre Xbox One aj PC, a obe verzie majú svoju vlastnú sadu achievementov.

Tretím prírastkom, ktorý vyjde až 13. februára/února, bude Death Squared. Hra už bola jeden čas dostupná v rámci Games with Gold, takže existuje šanca, že ju máte aj vo svojej zlatej knižnici. Reč je o podarenej co-op logickej hre, v ktorej s kockovými robotmi riešite úlohy a uhýbate sa nástrahám.

Okrem toho bol oznámený príchod hry Death’s Gambit na PC, ale bez dátumu pridania. Toto bude pre zmenu náročnejšia 2D plošinovka obohatená o RPG prvky, v ktorej budete bojovať proti nemŕtvym strážcom Siradonu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Mne odrazují auta ve spojení s FF, ale zkusím. A Wolfestein? taky, abych věděl, proč je tak neoblíbený…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *