Gears 5 dostane vlastný bezdrôtový ovládač, takto vyzerá

Gears 5 Horizontal Key Art

Podobne ako Gears of War 4, aj Gears 5 dostane svoju limitovanú edíciu ovládača Xbox Wireless Controller.

Nový ovládač, podobne ako tie na motívy Gears 4, bude mať laserom vyrezané čiary na prednej strane. Štýlom vyrezávania teraz pripomína štít Kait, čím perfektne doplní JD Fenix ovládač vydaný pred pár rokmi. Odlišuje sa však farbami. Kým vtedajšie modely Crimson Omen a JD Fenix boli červené a šedo-modré, Gears 5 nás prekvapí (menej ako 50) odtieňmi sivej a modrými bumpermi a triggermi. Rovnako tak bude zadná strana ovládaču čierna a na krytke batérií bude nakreslený D-Pad.

Keďže fotky ovládača zverejnil na internete známy leaker Idle Sloth, nemáme bližšie informácie k dostupnosti ani prípadným bonusom do hry, aké boli napríklad súčasťou balenia ovládača k Sea of Thieves, Gears 4 či k chystanému Fortnite ovládaču. Vzhľadom k blížiacemu sa veľtrhu Gamescom je ale veľmi pravdepodobné, že ovládač bude ohlásený v špeciálnej Inside Xbox epizóde. Samotná hra, Gears 5, vychádza 10. septembra/září v štandardnej krabicovej verzii a cez Game Pass. O štyri dni skôr však bude dostupná Ultimate edícia so steelbookom a viacerými bonusmi. Zahrnutá tiež bude v predplatnom Xbox Game Pass Ultimate.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *