Gears 5 odhaluje nový Horde Mode a balíček inšpirovaný Halo: Reach

Gears 5 Horizontal Key Art

Gears 5 je jednou z najväčších hier dnešného večera a zatiaľ čo gameplay z kampane uvidíme počas otváracieho ceremoniálu, nejaké veci sme videli už v relácii Inside Xbox.

Obrovskou novinkou je, že servery Gears 5 pobežia v 60Hz a to vôbec poprvýkrát v histórii GoW. The Coalition taktiež odhalili nový Horde Mode, ktorý sa bude odlišovať a bude teraz zameraný na vylepšovanie konkrétnych postáv. Dostane teda viac RPG nádych, keďže počas režimu budete získavať itemy a vylepšenia pre konkrétne postavy vrátane tých z filmu Terminator: Dark Fate. Každá postava bude mať navyše svoje jedinečné Ultimate Ability, ktoré môže využiť v priebehu boja. Robot Jack tiež bude hrateľnou postavou.

Osobitnou novinkou, ktorá unikla na internet už skôr, je Halo: Reach Character Pack. Sada pridá do hry dvojicu postáv z Halo: Reach, menovite sparťanov Kat a Emile. Súčasťou balíčku je celkom veľká sada kozmetických itemov Noble Team. K tematickým itemom patrí skin pre robota Jacka, Team Banner, Blood Spray, Team Mark a Weapon Set. Balíček je súčasťou Gears 5 Ultimate.

Hra vychádza pre Xbox One a PC (Windows Store / Steam). Dostupná bude aj v členstve Xbox Game Pass Ultimate.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *