Kingdom Come a ďalšie hry vyjdú cez Xbox Game Pass pre Xbox a PC

Xbox Game Pass Ultimate

Microsoft v dnešnom Inside Xbox livestreame oznámil viacero hier, ktoré zamieria do ponuky Xbox Game Pass pre Xbox One a PC s Windows 10.

Celkovo bolo oznámených 7 nových hier, z toho 5 dostupných pre Xbox One, ktoré sa do ponuky Game Passu dostanú ešte tento mesiac.

19. august/srpen

  • Age of Empires: Definitive Edition – Exkluzívne pre Windows 10 bude už dnes dostupný remake legendárnej real-time stratégie s množstvom noviniek. Medzi nimi uvidíme napríklad úplne novú grafiku, podporu 4K a HDR, nanovo nahraný soundtrack alebo live multiplayer pre 8 hráčov.
  • Devil May Cry 5 – Na Xbox One sa dnes pre zmenu vráti legendárna sága od Capcomu, ktorého recenziu si môžete prečítať tu.
  • Stellaris – Už dnes je dostupný na Xbox One a čoskoro pribudne aj na PC. V stratégii od Paradoxu si aj vy budete môcť vybudovať svoje galaktické Impérium, prípadne môžete objavovať tajomstvá galaxie a paktovať alebo bojovať s rôznymi vesmírnymi rasami, rovnako vyspelými ako ste vy.

22. august/srpen

  • Ape Out – Zábavná smash’em up akcia zo sveta opíc vás bude na PC sprevádzať s dávkou jazzu a živých farieb už od 22. augusta/srpna.
  • Kingdom Come: Deliverance – V rovnaký deň sa do ponuky členstva pre Xbox aj PC dostane hardcorová RPG od českého štúdia Warhorse, sledujúca príbeh Jindřicha v 15. storočí. Hra ponúka naozaj skvelý systém šermovania, má tiež skvelú grafiku, no zároveň to bola prvá hra, ktorá „rozfúkala“ naše Xbox One X konzoly. Za to už ale zrejme môže CryEngine. Recenziu si môžete prečítať tu.

27. august/srpen

  • Bard’s Tale IV: Director’s Cut – Štúdio InXile prináša vylepšenú verziu štvrtého dielu jednej z najikonickejších RPG všetkých čias. Ponorte sa do sveta s kvalitným systémom súbojov, ktorý cení kreativitu, riešte hádanky na získanie pokladov a vylepšení a skúmajte nádherne prepracovaný svet na PC a poprvýkrát aj na Xbox One.

30. august/srpen

  • Blair Witch – Na samom konci mesiaca nás čaká vydanie najväčšieho prekvapenia z E3. Horor, vychádzajúci exkluzívne pre Xbox One a PC, vás vtiahne do 90. rokov a lesa Black Hills Forest v Marylande. Ellis je bývalý policajt so zložitou minulosťou, a do lesa ho ťahá pátranie po nezvestnom chlapcovi. Spočiatku to vyzerá ako klasické vyšetrovanie. Čoskoro sa však zmení v nekonečnú nočnú moru, ktorej aktérom je záhadná sila.

Do budúcnosti sú tiež v príprave ďalšie hry. V septembri/září môžeme očakávať Dead Cells pre PC aj konzoly (5.9.). Age of Empires II: Definitive Edition pribudne do PC verzie Game Passu 14. novembra/listopadu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    KC:D je vážně pecka, a myslím si, že zařazení do GP hře i studiu velice pomůže, včetně možnosti lepšího startu druhého dílu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *