Xbox Onesie: Overal, ktorý musí mať každý správny xboxer!

Xbox Onesie

Microsoft dokáže poriadne prekvapiť. Spoločnosť predstavila nový overal stvorený pre fanúšika Xboxu. Okrem toho, že sa v ňom pri novembrovom hraní príjemne zahrejete, suvenír má niekoľko efektívne rozmiestnených vačkov na príslušenstvo.

Napríklad mobil môžete uložiť do vrecka na ruke, čo využijú hlavne bežci, ktorí tak ušetria na športových púzdrach. Pre praktické každodenné využitie to ale zrovna moc vhodné nie je, keďže je tu šanca, že na to zabudnete a vytočíte ruku do takého uhlu, že vám 800-eurový Galaxy S7 vyletí v plnej rýchlosti na beton. Zaujímavý je ale nápad s vreckami po bokoch, ktoré sú dostatočne veľké na to, aby ste v nich mohli nosiť Xbox One Controller alebo dokonca diaľkový ovladač, ktorý tak často neviete nájsť. Priestor pre celý Xbox One S tu však nie je, škoda. Čo tu máme ďalej?

Xbox Onesie

Na predlaktí si nájdete gripovú vrstvu, takže sa vám už nebudú šmýkať ruky po gauči. Rukávy a nohavice sa dajú zrolovať, takže tento overal môžete nosiť aj v lete, no a poteší extra veľká kapucňa. S ňou môžete vyzerať buď ako assassin alebo si ju môžete nasadiť, keď máte na hlave Beats by Dre. Čo je vlastne hlavný dôvod, prečo je kapucňa obrovská. Čerešničkou na záver je možnosť nechať si na mikinu vytlačiť gamertag, takže keď sa vám mikina nedajbože stratí, viete ju ľahko identifikovať.

Xbox One S overal onesie

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *