Xbook One S: Chcete mať svoj nový Xbox One S na cestách?

Xbook One S

Chcete si vziať svoj nový Xbox One S na cesty ale nechcete so sebou brať aj telku a dodatočné príslušenstvo? Potom by vaše sny mohol naplniť najnovší nápad Eddieho Zaricka. Toho už možno z internetových kuloárov poznáte vďaka prerábaniu konzol do laptopovej podoby a ani jeho najnovšia nie je výnimkou.

Vo svojom najnovšom videu totiž prezentuje Xbook One S. O čo sa Zarick postaral je, že rozmontoval One S, presunul ho do nového tela. Je širšie, ale zato obsahuje vstavaný 19″ monitor Samsung a samozrejme aj reproduktory. Respektíve je možné sa spoliehať na repro. Čo sa týka chladenia, je premyslené úplne inak ako pri One S, ale nechýbajú tu kruhové výrezy. Ďalej ponúka možnosť pripojiť konzolu do štandardnej domácej TV pomocou HDMI, čo je +. Má to ale aj svoj mínus a to že táto prenosná konzola nemá vstavanú batériu, takže je treba sa vždy spoliehať na nejaký zdroj energie. A hlavne dúfať, že autobatéria vydrží aspoň ďalších pár kilometrov.

Ako vlastne taký Xbox notebook vyzerá, môžete vidieť na fotkách hore a dole a tiež na videu. Autor, Eddie Zarick, dokonca ponúka giveaway a teda súťaž, v ktorej tento prvý kúsok pošle jednému výhercovi. Ale aby ste neboli ukrátení, Zarick vám ponúka možnosť nechať si u neho prerobiť svoj Xbox na Xbook. Len je to drahšie, 500GB verziu môžete objednať priamo u neho za 1 495 dolárov. Ak už ale konzolu máte, potom mu ju len pošlete a on ju prerobí za 1 195 dolárov. Len pamätajte, že tu stratíte oficiálnu záruku od Microsoftu.

via BGR

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *