Microsoft oznámil Xbox One S „Minecraft“ Bundle

Minecraft

Microsoft predstavil ďalší špeciálny bundle Xboxu. Tento sa orientuje výhradne na Minecraft a malá veľkosť hry je zrejme dôvodom, prečo je súčasťou bundlu 500GB Xbox One S.

Špeciálny bundle teda ponúka základnú, 500GB verziu Xbox One, po boku ktorej sa tu nachádza niekoľko digitálnych bonusov. Hlavnou súčasťou je kód na stiahnutie Minecraft: Xbox One Edition. Ten sa od X360 verzie líši hlavne veľkosťou mapy a mám pocit, že naň tiež vychádza viac nového obsahu.

Ako bonus je súčasťou balíčku aj dodatok Favorites Pack, s ktorým sa Minecraft začal predávať aj v krabicovej verzii. Táto sada ponúka na stiahnutie niekoľko skin packov a texture packov. To isté ponúka Builder’s Pack kolekcia, ktorá ponúka ďalšie textúry. Do štvorice si môžete stiahnuť Minecraft: Windows 10 Edition Beta, ktorá je prakticky totožná s verziou pre Xbox One. Prístup k tejto verzii však môžete získať úplne zadarmo, ak máte zakúpený klasický Minecraft od Mojangu. Pre získanie kódu na stiahnutie Minecraft pre Windows 10 tak len stačí, aby ste sa prihlásili na svoj Mojang Account a tam to poriešili.

Xbox One S „Minecraft“ Bundle sa začne predávať už v októbri/říjnu za 300€.

Xbox One S Minecraft Bundle

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *