Michael Fassbender sa ukazuje ako hlavná postava vo filme Assassin’s Creed

Assassin's Creed

Michael Fassbender bol ešte pred pár mesiacmi zaneprázdnený natáčaním filmu Steve Jobs, lenže ten sa už onedlho dostane do kín a tak sa herec mohol vrhnúť na nové projekty. Poznať ho môžete hlavne ako Magneta z filmov X-Men, no hráčske publikum si ho už budúci rok zapamätá ako hlavnú postavu filmu Assassin’s Creed, ktorý sa dostane do kín 21. decembra 2016. Film ponúkne úplne nový príbeh, v ktorom sa stretneme s úplne novou postavou. Je ňou asasín Callum Lynch, ktorý zisťuje, že bol vyradený z rádu asasínov a musí bojovať proti despotickej organizácii templárov. Dej sa odohráva v 15. storočí, prevažne v Španielsku, ale natáčanie bude prebiehať aj v Londýne a na Malte. Natáčanie začne už koncom tohto mesiaca.

Na filme pracuje trojica, ktorá sa stretla už pri natáčaní filmu Macbeth – Fassbender v ňom hral Macbetha, Marion Cotillard hrala Lady Macbeth a nakoniec je tu režisér Justin Kurzel. Film si získal 78% hodnotenie a tak je možné, že ani filmový Assassin’s Creed nebude zlý. Možno to bude jeden z najzaujímavejších filmov, ktoré boli inšpirované hrou a rozhodne by to zlepšilo povesť tohto žánru. Predsa len všetci vieme, ako dopadol napríklad filmový Max Payne – a to radšej ani nechcem spomenúť Super Mario Bros., za ktorý sa hanbili aj herci.

Michael Fassbender Assassin's Creed

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *