Špeciálny Xbox One S s motívom Gears of War 4 vyjde skôr

Xbox One S Gears of War console

Krvavo červený Xbox One S s motívom Gears of War 4 je asi najkrajšia limitka, ktorú sme doteraz videli. Tá, ktorá bola vyrobená pri príležitosti Witchera 3, vyzerá tiež fajn, ale toto je jednoducho… narovinu, má nový design, stojan a aj gamepad, takže nie je o čom diskutovať.

Limitovaná edícia Xboxu One S vychádza v čase vydania Gears of War 4 pre Xbox a Windows 10. Vydanie edície bolo pôvodne naplánované na 7. október/říjen 2016, ale nakoniec vyjde konzola o trochu skorej. Naozaj len o trochu. Vyjde 6. októbra/října. Povedal to marketingový šéf Xboxu, Aaron Greenberg, na Twitteri. Tvrdí, že hra a celý bundle môže vyjsť o deň skôr vďaka skvelému feedbacku od hráčov v beta testoch.

Balíček bude stáť 449€ a ponúkne celkom slušnú zbierku obsahu. V prvom rade to bude skvelá konzola, v druhom rade to budú hry. V balení dostanete prvé tri hry + GoW: Judgment, všetko hry z Xboxu 360. Vďaka spätnej kompatibilite sa dajú hrať aj na One, takže ak to bude vaše prvé One-ko, tak si zároveň odskúšate spätnú kompatibilitu v praxi. Potom je súčasťou Gears of War 4 spolu so Season Passom. Ten vám zaistí prístup k multiplayerovým mapám, keďže štúdio Coalition sa rozhodlo vydať sa do MP trochu inakšou cestou. Multiplayerové DLC mapy budú dostupné pre všetkých a zadarmo, ALE každý mesiac budú mať na výber len niektoré z nich. Toto sa bude striedať na serveroch. Vďaka Season Passu však budete môcť hrať všetky mapy kedykoľvek.

Medzi ďalšie bonusy potom patria nejaké in-game bonusy a predbežný prístup do hry. Tá vychádza 11. októbra/října, s konzolou si ju ale budete môcť zahrať už o týždeň skôr.

Xbox One S Gears of War 4 Edition

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *