Xbox One S ešte nevyšiel, už má prvú limitovanú edíciu

Gears of War Omen

Xbox One S je vskutku pekný a v redakcii sa naň tešíme, ale zjavne to nebude jediná edícia, ktorá v blízkych mesiacoch vyjde. Už v októbri/říjnu by sa po boku klasickej 500GB a 1TB verzie mala začať predávať ešte jedna limitovaná, nesúca sa v duchu Gears of War 4.

Táto špeciálna edícia sa vyznačuje hlavne dizajnom, ktorý je postavený práve na modeli Xbox One S. S rozdielom, že je červený, krvavý a nájdeme na ňom už legendárne logo Gears of War. V tmavočervených farbách sa nesie aj pribalený ovládač a aj stojan, takže hovoríme o niečom naozaj výnimočnom. Vo vnútri konzoly sa nachádza 2TB pevný disk a ako bonus k tomu celému dostanete digitálny kód na stiahnutie Gears of War 4: Ultimate Edition, takže budete mať hneď jeden Play Anywhere titul. Celé by sa to malo začať predávať niekedy v čase vydania GoW4 za cenu 450 dolárov, čo nie je také strašné. Ale na druhú stranu, táto cena je len orientačná v leaku a vraj sa môže do vydania zmeniť.

Okrem toho má vraj Microsoft vydať aj bundle, ktorého súčasťou bude biely 1TB Xbox One S a Halo 5: Guardians.

Xbox One S Gears of War 4 Edition

Xbox One S Gears of War 4 Edition

via Twitter

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *