Final Fantasy XIII na Xbox One?

Final Fantasy XIII

Square Enix neprestáva prekvapovať. Už na jeseň vyjde 10 rokov pripravované Final Fantasy XV a krátko po ňom by mohol vyjsť remaster inej hry. Hry, ktorá vyšla už pred pár rokmi na Xbox 360 – Final Fantasy XIII. Možnosť vydania remastru (alebo portu) naznačil nový leak na Xbox Store. Tu sa objavil úplne nový cover art pre (zatiaľ nepredstavenú) Xbox One verziu hry.

Pretože doteraz nepadlo žiadne oficiálne oznámenie v súvislosti s novou verziou hry, existujú tu dve možné vysvetlenia toho, čo má leaknutý cover znamenať. Prvá možnosť je, že Square Enix skutočne pripravuje remaster hry, ktorý by už mohol obsahovať všetky tri hry zahrnuté do jednej. Druhá, o niečo reálnejšia možnosť je, že toto je obal určený špeciálne pre čínsku testovaciu verziu Final Fantasy XIII. Microsoft totiž v krajine testuje streamovanie hier z cloudu a ako hlavný testovací titul si zvolil práve trináste Final Fantasy. Doposiaľ sa jednalo o uzavretú betu, ale po novom by sa mohlo cloudové hranie dostať do fázy otvorenej bety, ktorej sa bude môcť zúčastniť každý, kto má o to záujem.

Final Fantasy XIII Xbox One Cover

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár