Square Enix potvrdilo, že Final Fantasy XV vyjde tento rok

Final Fantasy XV Logo

Final Fantasy je asi najväčšou hernou značkou na svete a fakt, že vyšlo niekoľko filmov a asi 8 miliónov hier, tomu len nasvedčuje. Plus remaky starých dielov pre nové zariadenia, ako napríklad čerstvo predstavený port Final Fantasy IX pre mobily, ktorý vyjde skôr, než mobilný port FF VIII. No a netreba zabúdať ani na to, že vyjde Remake FF7 a tiež vyjde Final Fantasy XV. No dobre, stačí s tými číslami, sám sa v tom začínam strácať. Prejdime rovno k pointe.

Úplne novou hrou bude Final Fantasy XV, ktorý vyjde ešte tento rok a bude sa odohrávať v modernom veku skoro tak ako 7-čka, no okrem policajtov a kombinácie moderného mesta a vidieku tu uvidíte aj zvláštne obludy, ktoré vás budú chcieť zabiť. Skrátka, typické príšery, s ktorými sa budete dostávať do konfliktu presne tak, ako sa budete môcť dostať do konfliktu s určitými ľuďmi. Fanúšikovia samozrejme vedia, o čo ide, ale čo je dôležitejšie, je, že Square Enix potvrdilo dátum vydania. Hra vyjde tento rok.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *