Novú batériu pre Xbox One nabijete do 60 sekúnd!

Xbox One Battery Low

Už budúci týždeň odštartuje jeden z najväčších veľtrhov elektroniky na svete a pretože to niektorí už nevydržali, dostávame sa k informáciám o produktoch pomerne predčasne. Odhaľujú ich však samotní výrobcovia a minimálne jeden z nich poteší nás, Xboxerov. Firma Performance Designed Product predstavila super-rýchlu nabíjačku pre Xbox One Controller, ktorá má aj patričné pomenovanie – Super Charger. A keď sa povie „super“, myslí sa to doslova – váš ovládač bude totiž nabitý do 60 sekúnd, čo je veľmi slušné a ak hráte napríklad Mortal Kombat X a máte takmer vybitú batériu, čakaciu dobu medzi Fatality a začiatkom ďalšieho kola môžete stráviť oveľa efektívnejšie.

Tvorcovia však nevysvetlili, akým spôsobom ich nabíjačka funguje, ale to sa možno dozvieme v ďalších dňoch, kedy bude veľtrh CES 2016 zahájený. Vlastne je treba, aby nám o nej povedali tvorcovia viac, pretože dnes vieme o tejto nabíjačke len holý základ, nepoznáme ani cenu, dostupnosť a ako som spomínal vyššie, tak ani spôsob, akým táto mega-rýchla nabíjačka funguje. Zrejme v tom má ale prsty zvláštny battery pack, ktorým nahradíte krytku a dvojicu AA-čiek. Vo výsledku tak začne váš gamepad náramne pripomínať ten od Xboxu 360, ibaže tá batériová vecička vzadu je tak dvakrát hrubšia.

PDP Battery Pack for Xbox One

via Gamesite.sk

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *