Sea of Thieves má prvého hráča s 1000(G)

Sea of Thieves Sacks of Gold
Sea of Thieves vyšlo pred ôsmimi mesiacmi, no iba teraz sa podarilo prvému hráčovi odomknúť všetky achievementy a odomknúť tak 1000(G). Súčasne tak získavame konečne prehľad o tom, ako rýchlo hru „dokončíte“.

Pôvodne sa odhadovalo, že na dokončenie všetkých achievementov budete potrebovať viac ako 10 000 hodín alebo niečo vyše jedného roka čistého hrania. Nakoniec je to však o niečo menej. Ak si vezmeme štatistiky hráča s prezývkou Zyx, ktorý ako prvý dosiahol 1000(G), malo by to trvať len zhruba 2000 hodín alebo 83 dní a 8 hodín čistého hrania.

Zyx vraví, že hru si zamiloval už počas bety, k plnej hre sa však dostal dva dni po vydaní, 22. marca/března. Následne po celých 8 mesiacov hral prakticky vždy len Sea of Thieves a len občas ho vymenil za Far Cry 5 alebo Shadow of the Tomb Raider. Zyx však dodáva, že kým niektoré updaty hru zľahčili, iné ju sťažili. Napríklad získavanie banánov, čo bol jeden z najťažších achievementov v pôvodnej verzii, je teraz vďaka častejšiemu výskytu ľahší. Skomplikovalo sa ale získavanie lootu, pretože Forsaken Shores priniesol do hry také itemy, ktoré sa nezapočítavajú do achievementu, ale sú súčasťou lootu ako takého.

Zyxove štatistiky z Xbox Live môžu dávať názorný prehľad o tom, ako dlho trvá odomknutie všetkých 60 achievementov v Sea of Thieves:

  • Preplávaná vzdialenosť: 17 517 570m
  • Predaných truhlíc: 4 904
  • Navštívených ostrovov: 13 181
  • Doručeného tovaru: 6 527
  • Predaných lebiek: 4 183
  • Dokončených výprav: 3 321
Sea of Thieves

via TrueAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *