Skull & Bones pôsobí ako Sea of Thieves zmiešaný s Assassin’s Creed

Skull & Bones
Ubisoft dnes priblížil svoju chystanú pirátsku hru Skull & Bones, ktorá sa odohráva v Indickom oceáne. Hra sa odohráva v dobe, kedy už pirátstvo vymizlo z vôd Karibiku a piráti sa presťahovali na iné obchodné trasy.

V novej hre, ktorá je postavená na engine z Assassin’s Creed IV: Black Flag, budeme riadiť posádku svojej vlastnej pirátskej lode. Teraz však bude mať jeden hráč na starosti celý tím ľudí, od kapitána cez bezpečnosť až po hliadku, ktorá sleduje hráčovo okolie. V mnohých veciach však má titul (veľmi) blízko k Sea of Thieves. Zahŕňa to napríklad fakt, že sa hra odohráva v rozsiahlom zdieľanom otvorenom svete, kde môžeme získavať priateľov aj nepriateľov a plniť rôzne misie zahŕňajúce lúpenie a hľadanie pokladov.

Okrem toho môžeme vstúpiť na pevninu, kde môžeme hrať za kapitána a nakupovať rôzne vylepšenia lode u konkrétnych predajcov. Napríklad tak môžeme nakupovať nové trupy, vizuály, plachty alebo dokonca kanóny, ktoré máme na lodiach. Rozhranie obchodníkov vyzerá pritom takmer totožne s tým, ktoré poznáme zo Sea of Thieves. Ak sa nám náhodou utopí loď, stratíme všetky ulovené poklady. V hre si budeme môcť vytvárať nových priateľov a nepriateľov a občas naraziť aj na nejakú silnú nepriateľskú loď, ktorá sa môže v núdzi zmeniť na Siege Mode. V ňom bude bez prestávky páliť kanóny až do chvíle, kým nebude v ohrození.

Skull & Bones vychádza v roku 2019 a ešte predtým ponúkne betu.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Podle všeho by hra měla mít české titulky.

Pridaj komentár