Sea of Thieves dostane zvieratká už budúci týždeň

Sea of Thieves Anniversary Update

A je to tu. Rok a pol od vydania dostane Sea of Thieves svoje úplne prvé mikrotransakcie a dúfame, že si svoju „férovosť“ zachovajú aj do budúcna.

Rare totiž prehlasuje, že mikrotransakcie budú čisto kozmetické a teda nemôžeme očakávať do budúcna žiadne také, ktoré by Sea of Thieves premenili na pay-2-win záležitosť. A čo nás teda čaká? Zvieratá. Zvieratá boli sľubované prakticky od samotného vydania hry a až teraz nastala chvíľa, kedy sa do hry naozaj dostanú.

Aktualizácia vychádzajúca 11. septembra/září ponesie názov Smuggler’s Fortune a do hry prinesie obchod Pirate Emporium. Tu si hráči budú môcť kúpiť itemy za mikrotransakcie. V prvom rade to budú zvieratká, ďalej špeciálne a exkluzívne skiny na lode a napokon emoty.

Ďalšia vec, o ktorej sa dozvieme už o pár týždňov, sú detaily k chystanému programu Creator Crew. V rámci neho chce Rare pomáhať rôznym tvorcom obsahu. Spočiatku bude program orientovaný na streamerov, neskôr však Rare plánuje vymyslieť nástroje vhodné na tvorbu ďalších foriem obsahu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *