Sea of Thieves dostane zvieratká už budúci týždeň

Sea of Thieves Anniversary Update

A je to tu. Rok a pol od vydania dostane Sea of Thieves svoje úplne prvé mikrotransakcie a dúfame, že si svoju “férovosť” zachovajú aj do budúcna.

Rare totiž prehlasuje, že mikrotransakcie budú čisto kozmetické a teda nemôžeme očakávať do budúcna žiadne také, ktoré by Sea of Thieves premenili na pay-2-win záležitosť. A čo nás teda čaká? Zvieratá. Zvieratá boli sľubované prakticky od samotného vydania hry a až teraz nastala chvíľa, kedy sa do hry naozaj dostanú.

Aktualizácia vychádzajúca 11. septembra/září ponesie názov Smuggler’s Fortune a do hry prinesie obchod Pirate Emporium. Tu si hráči budú môcť kúpiť itemy za mikrotransakcie. V prvom rade to budú zvieratká, ďalej špeciálne a exkluzívne skiny na lode a napokon emoty.

Ďalšia vec, o ktorej sa dozvieme už o pár týždňov, sú detaily k chystanému programu Creator Crew. V rámci neho chce Rare pomáhať rôznym tvorcom obsahu. Spočiatku bude program orientovaný na streamerov, neskôr však Rare plánuje vymyslieť nástroje vhodné na tvorbu ďalších foriem obsahu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *