Sea of Thieves nebude pýtať poplatky za smrť

Sea of Thieves Death Cost
Sea of Thieves vyšlo minulý týždeň a tvorcovia si už stihli pohnevať fanúšikov. Prehlásili totiž, že v najbližšom update pribudnú poplatky za oživenie, Death Cost.

Vďaka tejto novinke by hráči, ktorí by umreli počas hrania, museli za svoje oslobodenie z lode mŕtvych a návrat do sveta zaplatiť mŕtvemu kapitánovi čiastku, ktorá by sa líšila v závislosti od podmienok zomretia. Platilo pritom, že čím banálnejší spôsob smrti, tým je vykúpenie drahšie. Hráčom sa však takáto vec nepáčila a dali to vývojárom najavo na fórach, Twitteri aj Facebooku. Mnohí totiž stihli poumierať kvôli veciam, ktoré nijak nesúvisia so samotným gameplayom, napríklad vďaka problémom s pripojením k serveru alebo spawn-killing, na ktorý sme raz natrafili aj my, keď nám loď ukradli cudzí hráči.

Rare sa teda rozhodlo, že vykúpenie z ríše mŕtvych nebude. “Chápeme, že tento prídavok bol celkom mätúci a do budúcnosti vás uisťujeme, že s vami budeme diskutovať pripravované updaty. Pritom lepšie vysvetlíme, ako budú pripravované veci fungovať a spôsob, akým ich do hry implementujeme. Sea of Thieves sa priebežne vyvíja a s každou funkciou, ktorú budeme testovať, s monitorovaním dát a vašou spätnou väzbou zaručíme, že budeme robiť len správne rozhodnutia,” prehlásilo Rare.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *