Microsoft na PAX East ukázal Xbox One X s jedinečným dizajnom

Xbox One X PAX East 2018
Microsoft sa aj tento rok zúčastnil festivalu PAX East a zatiaľ čo pred rokom tam spravil súťaž o limitované ovládače pre Xbox, tento rok si spoločnosť prichystala pekné prekvapenie.

Spoločnosť tu totiž prezentovala niekoľko limitovaných edícií konzol Xbox One X, ktoré svojim dizajnom prezentujú viaceré exkluzivity. Medzi nimi nájdeme napríklad PUBG deadmau5 edíciu, ktorú Microsoft priniesol hlavne z jednoho dôvodu. Slávny kanadský DJ totiž na veľtrhu hral PUBG na Xbox One. Konzolu sprevádzali ešte ďalšie kúsky so vzhľadom, ktorý sa nesie v duchu hier Sea of ThievesState of Decay 2Ashen. Posledná menovaná bola predstavená ešte na E3 2015 s vydaním naplánovaným na tento rok. Jedná sa pritom o hru s animovanou grafikou a dizajnom kombinujúcim Bloodborne, Shadow of the Colossus a Zeldu.

via Imgur; Reddit

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *