Pripravuje sa Tom Clancy’s Battle Royale?

Tom Clancy's Battle Royale
Štúdio Massive Entertainment má v súčasnosti plné ruky práce s Tom Clancy’s The Division 2, ale to mu nebráni v inej tvorbe.

Presnejšie reaguje na požiadavku Ubisoftu, ktorý sa začal zaujímať o žáner battle royale. Spoločnosť chce reagovať na obrovskú popularitu PUBG a Fortnite a chce tak učiniť rýchlo. Na túto požiadavku odpovedalo práve štúdio Massive, ktoré potvrdilo, že dokáže „ukuchtiť“ niečo za krátky čas. Dôvodom je, že The Division už obsahuje veľkú časť ingrediencií na to, aby mohlo štúdio rýchlo navrhnúť battle royale titul. Stačí sa pozrieť už len na Dark Zone, ktorá nesie mnohé črty žánru.

Projekt dostal zelenú v januári/lednu a je možné, že výsledok uvidíme na trhu ešte tento rok. Navyše, vzhľadom k tomu, na čom bude hra postavená, môžeme očakávať battle royale s prvkami Tom Clancy’s hier. Práve vďaka tomu by sa mohla hra výrazne líšiť od Fortnitu a PUBG – bola by výrazne ťažšia a zrejme by v nej dôležitú rolu hralo taktizovanie.

The Division Falcon Lost Incursion

via GameReactor

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *