Microsoft začína propagovať Cyberpunk 2077 plejádou hardvérových noviniek

Cyberpunk 2077

Ku koncu minulého týždňa sa na internete objavili fotografie a dokonca aj trailer k limitovanej edícii ovládača a konzoly Xbox One X s motívom Cyberpunk 2077. Microsoft dnes nielen, že oznámil oba produkty, ale spolu s nimi aj ďalšie hardvérové novinky.

Spoločnosť v prvom rade oznámila limitovanú edíciu konzoly, ktorej sa vyrobí 45 000 kusov. Táto konzola bude mať jedinečný vizuálny motív po celom tele, vrátane spodnej/zadnej časti konzoly, kde sa nachádza logo Samurai. Konzola ponúka už tradičný 1TB pevný disk a kód na stiahnutie hry, až vyjde 17. septembra 2020. Žiaľ, konzola sa má predávať len na vybraných trhoch. Microsoft zatiaľ cenu neoznámil, preto je možné, že bude stáť nie 499€, ale len 299€.

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition

Súčasťou balenia je aj limitovaný bezdrôtový ovládač inšpirovaný Johnnym Silverhandom, alias Keanu Reevesom. Ovládač má stanovenú cenu na 75 dolárov a ak vám stačí len ten, poteší vás, že sa začína predávať už teraz. Ovládač je kompatibilný s konzolami Xbox One, Xbox Series X, počítačmi s Windows 10 a mobilnými zariadeniami s Bluetooth a iOS 13 / Android.

Xbox Wireless Controller Cyberpunk 2077 Limited Edition

Na vybraných trhoch bude dostupný aj napájací adaptér Xbox Pro Charging Stand s motívom hry, pasujúci ako k ovládaču, tak ku konzole. Stojan pozostáva z rovnakých materiálov ako ovládač, takže majú rovnakú kvalitu spracovania. Doplnok je dostupný na objednávku vo vybraných obchodoch v USA a Kanade za 50 dolárov. Súčasťou sady je stojan, krytka, dobíjateľná batéria a 1,8-metrový kábel.

Xbox Pro Charging Stand Cyberpunk 2077 Limited Edition

A keďže to nestačí, Microsoft sa spojil aj s ďalšími partnermi, ktorí vyrábajú doplnky. Medzi nimi sú Seagate Game Drive for Xbox v špeciálnej edícii a v kapacitách 2TB alebo 5TB. Nesie sa v rovnakom duchu ako limitovaná edícia konzoly. Disk sa dá predobjednať už teraz, vydaný bude v júni/červnu a v závislosti od kapacity si zaplatíte 90 alebo 150 dolárov.

Seagate Game Drive for Xbox Cyberpunk 2077 Limited Edition

Posledným doplnkom je SteelSeries Arctis 1 Wireless Headset „Johnny Silverhand Edition“, ktorý sa nesie v čiernom vizuále a sľubuje pohlcujúci zážitok z Night City. Headset využíva Xbox Wireless technológiu na bezstratový a rýchly prevod zvuku na Xboxe a PC a ponúka odnímateľný mikrofón ClearCast s technológiou potláčania šumu a naozaj čistým zvukom. Headset bol vyrobený v extrémne malom množstve a stáť má 110 dolárov. Dostupný má byť výhradne v USA a Veľkej Británii.

SteelSeries Arctis 1 Wireless Headset "Johnny Silverhand Edition"

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *