Xbox One X dostane luxusnú Cyberpunkovú edíciu

Cyberpunk 2077

Vo štvrtok sme mohli vidieť do sveta vypustený bezdrôtový ovládač na Xbox One v štýle Cyberpunk 2077, ktorý tak trošku ešte nemal byť videný ešte žiadnym bežným smrteľníkom a dnes sa k tomu pridala rovno celá konzola One X v štýle Cyberpunku.

Tento špeciálny bundle, kde bude Xbox One X 1TB v štýle Cyberpunku s fosforeskujúcim nápisom „No Future“, ktorý žiari v tme, ledkami a detilným leserovým gravírovaním + ovládač, ktorý je taktiež v Cyberpunkovom štýle a kópia hry Cyberpunk 2077 bude k dispozícii už v júni/červnu, zatiaľ čo oficiálne hru budete môcť hrať až 17. septembra/září, takže môžete 3 mesiace škrípať zubami nedočkavo čakať na jej vydanie. Navyše, hráči dostanú upgrade na Xbox Series X verziu hry zadarmo.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *