Seriál Quantum Break nebude na DVD, Microsoft sa spolieha na streamovanie

Quantum Break V1

Už dlhší čas vieme, že Quantum Break bude doprevádzať rovnomenný seriál. Ten bude úzko prepojený s hrou a hráčovymi rozhodnutiami, no ukáže nám udalosti z druhej strany – z pohľadu nepriateľa. Práve fakt, že sa bude dej seriálu meniť v závislosti od rozhodnutí v hre, je dôvod, prečo sa seriál neobjaví na disku s hrou. Existuje totiž až 40 rôznych kombinácií a nainštalovať ich všetky v HD/FullHD rozlíšení by poriadne potrápilo naše Xboxy. Vo výsledku tak budeme seriál streamovať zo serverov Microsoftu, prípadne sa budú dať jednotlivé epizódy stiahnuť.

Zaberú však menej miesta, pretože sa stiahnu len verzie, ktoré odpovedajú vašim rozhodnutiam v hre. Jednotlivé epizódy a ich verzie potom môžu byť kratšie, ale aj dlhšie. Dĺžka sa mení v závislosti od rozhodnutí na „križovatkách“ a tiež získavaním Quantum Ripples, ktoré odomykajú „zmazané“ scény a vďaka nim sa tak mení dĺžka epizódy, ktorú uvidíte vy. Takže, čím viac Quantum Ripplov pozbierate, tým dlhší ten seriál bude!

via GameInformer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *