KFC skutočne predstavilo KFConsole, najvýkonnejšiu konzolu na svete

KFConsole

Človek si najprv myslel, že to je len žart, ale KFC teraz naozaj potvrdilo, že to so svojou KFConsole myslí smrteľne vážne. Power Your Hunger.

Na hernej konzole pracovala spoločnosť Cooler Master, čo sú špecialisti na výrobu chladenia a PC casingov. Konzola samotná využíva customizovanú „bedňu“ Cooler Master NC100, do ktorej sa tvorcom podarilo dať dostatok výkonu na to, aby šlo o najvýkonnejšiu konzolu na svete, schopnú utiahnuť hry v 4K do 240fps.

Konzola je vybavená procesorom Intel Nuc 9, čo je procesor Intel Core i9 9. generácie. Kombinuje to s ASUS GeForce grafikou, ktorá je navyše vymeniteľná, a tak si hráči môžu kedykoľvek zo svojho „Series S“ spraviť „Series X“. Samozrejme, Ray Tracing je samozrejmosťou, ako aj podpora VR. Súčasťou výbavy sú aj dve Seagate Barracuda NVMe SSD s kapacitou 1TB.

Čo je však na konzole najštýlovejšie, je piecka na ohrievanie kuracích krídelok. Tá využíva počítačom vygenerované teplo, a počas hrania tak výkonný hardvér nielen poskytuje audiovizuálny zážitok, ale aj potešenie pre váš žalúdok.

Si xboxer a chceš dostávať echo o tom najpodstatnejšom z Xbox sveta? Sleduj nás na Facebooku a Instagrame.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

2 komentáre

  1. r píše:

    tiež bude za 499 eur toto prezlečené pc?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *