Assassin’s Creed Origins a Monster Energy spájajú sily

Assassin's Creed Origins Monster Energy

Zberatelia limitovaných plechoviek budú mať čoskoro dôvod na radosť. Ubisoft a Monster Energy totiž spojili sily a v rámci promo kampane budú predávať limitované plechovky Monster Energy Assassin’s Creed Origins.

Už od 1. októbra/října sa budú v obchodoch objavovať plechovky ozdobené artworkmi postáv z Assassin’s Creed Origins. Budú tri a nebude medzi nimi chýbať ani hlavná postava hry – Bayek. K tomu budú plechovky obsahova kód na získanie nejakého in-game bonusu alebo bonusov v závislosti od toho, či sa jedná o samostatné plechovky alebo 4-packy.

Individuálne predávane plechovky budú obsahovať kód na odomknutie balíčky zdrojov (železo, drevo, koža) alebo Drachmy, čiže peniaze. 4-Packy budú obsahovať pre zmenu kód na odomknutie unikátnych zbraní ako je meč Dust Biter, ťažká tupá zbraň Face Breaker, žezlo Thaati a luk Rain Bow. Všetky kódy bude možné uplatniť na www.assassinscreed.com/monsterenergy.

Ako bonus ešte dvojica firiem chystá súťaž, v rámci ktorej si hráči prídu napríklad na herné konzoly, hry AC Origins, chladničky alebo exkluzívne oblečenie od Monster Energy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *